Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 października 2019 r. Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą akademię.Na wstępie Pani Dyrektor Beata Zemła powitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły,rodziców, gości i całą społeczność uczniowską.Przekazała serdeczne życzenia oraz wręczyła wyróżnionym nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie odbył się program artystyczny w wykonaniu uczniów z klasy V ,VI i VIII, którzy wcielili się w role nauczycieli , znakomicie oddając klimat panujący za drzwiami pokoju nauczycielskiego. Rozmowy i gorące dyskusje nauczycieli przerywały piosenki w wykonaniu Nikoli z klasy VI a i Jagny z kl.VII a oraz uczniów z klasy drugiej „a”. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich nauczycieli było przyznanie przez uczniów naszej szkoły i wręczenie  wybranym nauczycielom Statuetek Kownackiej w kategoriach : Nauczyciel Przyjaciel, Nauczyciel Optymista, Nauczyciel Żyleta i Nauczyciel Mistrz oraz Statuetki Dyrektora i Wicedyrektora na Szóstkę. Samorząd Uczniowski uhonorował nauczycieli wręczając Świadectwa Wzorowego Nauczyciela. Uroczystość zakończył występ taneczny w wykonaniu uczennic z klasy VIII a i VIII b.

aut. A. Kroszowska

Galeria zdjęć ukaże się po kliknięciu w miniaturkę

Skip to content