Czytam z klasą

Dziś uczniów klas 2a i 2b odwiedził Zastępca Prezydenta Częstochowy p. Ryszard Stefaniak, który przyjął zaproszenie naszych uczniów biorących udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” i specjalnie dla nich przeczytał fragmenty pierwszej wybranej książki Drzewo do samego nieba. W trakcie czytania uczniowie klas II b zaprezentowali małą inscenizację jednego rozdziałów, co rozbudziło jeszcze bardziej wyobraźnię małych czytelników. Gotowi do uzupełniania lekturników wraz z p. Ryszardem Stefaniakiem uczniowie odpowiadali na pytania przy wspólnym poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Pragniemy serdecznie podziękować p. Ryszardowi Stefaniakowi za umilenie chwil przy wspólnym czytaniu.

Wystarczy kliknąć, by zobaczyć zdjęcia

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content