Pierwszy Dzień Wiosny zawsze jest doskonałą okazją do radości i zabawy

W czwartek 21 marca 2019 r uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły powitali wiosnę uśmiechem, śpiewem i wspaniałymi występami. Nauczyciele, pracownicy szkoły wraz z dyrektorem szkoły wstąpili do klasy 9f i zaprezentowali swoje talenty: występ chóru z piosenką Wiosna cieplejszy wieje wiatr…, która porwała serca całej szerokiej publiczności, występ uczniów tej samej klasy w układzie taneczno – estradowym, deklamacja wierszy, a nawet fragment walki bokserskiej na ringu gdzie zawodnicy wypędzili zimę. Pani dyrektor Beata Zemła w tym dniu przekazała władzę w szkole pani dyrektor Zofii Gniewek, która dokonała wręczenia dyplomów uczniom- laureatom konkursu informatycznego Bezpieczny w sieci. Na kolejnej godzinie lekcyjnej uczniowie prowadzili lekcje a nauczyciele zajęli miejsca w ławkach uczniowskich.

Wszystkie występy spotkały się z dużymi brawami i to było doskonałym dowodem na to, że Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole bardzo się podobał. Organizatorami imprezy byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Agnieszka Garbaciak, p. Anna Misiukiewicz, p. Aneta Kluźniak-Buchaniec.

Wszystkim uczniom klasy 9f dziękujemy za wspaniały występ i życzymy dalszych sukcesów.

klikając na miniaturkę, otworzysz galerię

powitanie wiosny 2019 from Szkola Podstawowa nr 33 on Vimeo.