Pierwszy Dzień Wiosny zawsze jest doskonałą okazją do radości i zabawy

W czwartek 21 marca 2019 r uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły powitali wiosnę uśmiechem, śpiewem i wspaniałymi występami. Nauczyciele, pracownicy szkoły wraz z dyrektorem szkoły wstąpili do klasy 9f i zaprezentowali swoje talenty: występ chóru z piosenką Wiosna cieplejszy wieje wiatr…, która porwała serca całej szerokiej publiczności, występ uczniów tej samej klasy w układzie taneczno – estradowym, deklamacja wierszy, a nawet fragment walki bokserskiej na ringu gdzie zawodnicy wypędzili zimę. Pani dyrektor Beata Zemła w tym dniu przekazała władzę w szkole pani dyrektor Zofii Gniewek, która dokonała wręczenia dyplomów uczniom- laureatom konkursu informatycznego Bezpieczny w sieci. Na kolejnej godzinie lekcyjnej uczniowie prowadzili lekcje a nauczyciele zajęli miejsca w ławkach uczniowskich.

Wszystkie występy spotkały się z dużymi brawami i to było doskonałym dowodem na to, że Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole bardzo się podobał. Organizatorami imprezy byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Agnieszka Garbaciak, p. Anna Misiukiewicz, p. Aneta Kluźniak-Buchaniec.

Wszystkim uczniom klasy 9f dziękujemy za wspaniały występ i życzymy dalszych sukcesów.

klikając na miniaturkę, otworzysz galerię

powitanie wiosny 2019 from Szkola Podstawowa nr 33 on Vimeo.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content