Przejdź do treści

Witaj w witrynie internetowej naszej szkoły!

Facebook Instagram YouTube Pinterest
  • REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH
  • NASZA SZKOŁARozwiń
    • Spacer po szkole
    • Patronka szkoły – Maria Kownacka
    • Dyrekcja
    • Kontakt
    • Kadra Pedagogiczna
    • Pomoc psychologiczno-pedagogicznaRozwiń
      • Pedagog
      • Psycholog
      • Logopeda
    • Świetlica
    • Biblioteka
    • Pielęgniarka
    • O nas w mediach
    • Dzwonki
    • Wolontariat
    • Lunetka 33
    • Uroczystości miejskie
    • Jubileusz 60-lecia szkoły
  • STREFA RODZICARozwiń
    • Ważne informacje, kalendarium, zebrania
    • Obiady dla uczniów
    • Rada Rodziców
  • STREFA UCZNIARozwiń
    • Plan zajęć 2025/26
    • Samorząd Uczniowski
    • Spółdzielnia Uczniowska PTAKU
    • Konkursy przedmiotowe dla uczniów
    • Zaproszenia konkursowe
    • Strefa ÓsmoklasistyRozwiń
      • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
      • Dni otwarte szkół ponadpostawowwych
      • Egzamin Ósmoklasisty
  • PROJEKTYRozwiń
    • Erasmus + KA210Rozwiń
      • SPEAK
    • FERSRozwiń
      • Cyfrowe Horyzonty
    • Odblaskowa szkoła
    • Erasmus+ K1Rozwiń
      • Be Eco-Friendly and Go Green
      • Web 2.00 Tools
    • 33 dla klimatuRozwiń
      • ekomisja
      • dieta przyjazna planecie
    • Doradztwo zawodowe
    • Edukacja regionalna
    • Ratujemy i uczymy ratować
    • Akademia Bezpiecznego Rowerzysty
    • Sport
    • Trzymaj formę!
    • projekty plastyczne
    • Laboratoria Przyszłości
    • Budżet Obywatelski
    • Archiwum projektów
  • DOKUMENTY SZKOLNE
  • DZIENNIK
  • Polityka prywatności
  • Deklaracja dostępności
  • Obiady dla uczniów
  • Zaproszenia konkursowe
  • Wirtualna Gazetka Szkolna
Witaj w witrynie internetowej naszej szkoły!
Facebook Instagram Pinterest YouTube
  • Podsumowanie konkursów dotyczących bezpieczeństwa
    Odblaskowa szkoła

    Podsumowanie konkursów dotyczących bezpieczeństwa

    PrzezMarta Kaliszuk 31 października 202531 października 2025

    31. października w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursów z zakresu edukacji komunikacyjnej. II Ogólnoszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie i odblaskowo w drodze do szkoły” dla uczniów klas I-IV oraz II Ogólnoszkolny Konkurs Wiedzy „Wiem, umiem, rozumiem – jestem bezpieczny”. Uroczystego wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom dokonała Pani Dyrektor Beata Zemła. Laureatom składamy serdeczne gratulacje. Z…

    Dowiedz się więcej Podsumowanie konkursów dotyczących bezpieczeństwaKontynuuj

  • Echa naszego podium w konkursie „Odblaskowa szkoła”
    o nas w mediach|Odblaskowa szkoła

    Echa naszego podium w konkursie „Odblaskowa szkoła”

    PrzezMarta Kaliszuk 5 lutego 20257 lutego 2025

    Zachęcamy do lektury artykułów dotyczących zdobycia przez naszą szkołę podium w Konkursie Wojewódzkim organizowanym przez Policję Śląską. SP 33 NA ŚLĄSKIM ,,ODBLASKOWYM” PODIUM https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/405209,Uroczyste-podsumowanie-konkursu-Odblaskowa-Szkola-2024.html Uroczyste podsumowanie konkursu „Odblaskowa Szkoła”

    Dowiedz się więcej Echa naszego podium w konkursie „Odblaskowa szkoła”Kontynuuj

  • O naszym sukcesie w „Odblaskowej szkole” w mediach
    Edukacja regionalna z uczniami klasy 6a|o nas w mediach|Odblaskowa szkoła

    O naszym sukcesie w „Odblaskowej szkole” w mediach

    PrzezMarta Kaliszuk 5 lutego 20257 lutego 2025

    Miło nam czytać o naszym sukcesie w konkursie wojewódzkim, gdzie wśród 151 szkół zajęliśmy trzecie miejsce. Sukces częstochowskiej podstawówki w wojewódzkim konkursie „Odblaskowej szkoły” – wCzestochowie.pl – Twoja gazeta w Internecie

    Dowiedz się więcej O naszym sukcesie w „Odblaskowej szkole” w mediachKontynuuj

  • Uroczyste Podsumowanie Odblaskowej Szkoły 2024
    2024/25 wydarzenia szkolne|Odblaskowa szkoła

    Uroczyste Podsumowanie Odblaskowej Szkoły 2024

    PrzezMarta Kaliszuk 31 stycznia 20256 lutego 2025

    30 stycznia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się Gala Konkursu „Odblaskowa Szkoła 2024” szczebla województwa śląskiego. W uroczystości tej uczestniczyła również reprezentacja naszej szkoły. Samorząd uczniowski oraz uczniowie klas drugich z Panią Dyrektor Beatą Zemłą, koordynatorem konkursu naszej szkoły Małgorzatą Mazur i opiekunami odbierali trzecią nagrodę. Otrzymane gratulacje oraz kwotę 6000 zł wręczył…

    Dowiedz się więcej Uroczyste Podsumowanie Odblaskowej Szkoły 2024Kontynuuj

  • Trzecie miejsce naszej szkoły w województwie !
    Odblaskowa szkoła

    Trzecie miejsce naszej szkoły w województwie !

    PrzezMarta Kaliszuk 10 stycznia 20256 lutego 2025

    Nasza społeczność szkolna zdobyła III miejsce w województwie wśród 150 startujących szkół. Podziękowania oraz wielkie gratulacje składamy Pani Dyrektor Beacie Zemle, Radzie Rodziców na czele z panią Eweliną Bodzioch-Duczkowską, nauczycielom zaangażowanym w poszczególne przedsięwzięcia: p. Magdalena Matczak – nagranie piosenki, p. Sandra Wójcik – wykonanie gazetki szkolnej, p. Anna Dębska pomoc techniczna. Nader wszystko dziękujemy…

    Dowiedz się więcej Trzecie miejsce naszej szkoły w województwie !Kontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Bezpiecznie na drodze

    Przezaka 12 grudnia 20247 lutego 2025

    Dziękujemy Fundacji Ratownictwa Motocyklowego w Polsce za przeprowadzenie bardzo ciekawej lekcji dla uczniów klas pierwszych i drugich na temat bezpieczeństwa drogowego.

    Dowiedz się więcej Bezpiecznie na drodzeKontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Wizyta w WORD

    Przezaka 27 listopada 20247 lutego 2025

    W środę , 27 listopada ,klasy 6a i 6b miały wyjątkową okazję odwiedzić Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, gdzie uczestniczyły w niezwykle pouczającej prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa na drodze. Dzieci miały szansę poszerzyć swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego, a także dowiedzieć się, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych i zachowanie ostrożności podczas poruszania się po…

    Dowiedz się więcej Wizyta w WORDKontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Bezpieczna droga do szkoły

    Przezaka 7 listopada 20247 lutego 2025

    Uczniowie naszej szkoły z klas II, IV i V nagrywali film o zasadach bezpieczeństwa w drodze do szkoły. W nagraniu wykorzystano Piosenkę „W drodze do szkoły” Tekst piosenki: Grażyna Orlińska Muzyka: Adam Skorupka

    Dowiedz się więcej Bezpieczna droga do szkołyKontynuuj

  • Odblaskowy challenge
    Odblaskowa szkoła

    Odblaskowy challenge

    PrzezMarta Kaliszuk 29 października 202431 października 2024

    Zapraszamy Szkołę Podstawową nr 16 im. Bolesława Chrobrego, Szkołę Podstawową nr 21 w Częstochowie Szkołę, Podstawową nr 22 im. Gabriela Narutowicza w Częstochowie, Szkołę Podstawową nr 39 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie do wyzwania – przyłączcie się do „Odblaskowej szkoły” i dbajcie z nami o bezpieczeństwo Uczniów! http://sp33czest.pl/wp-content/uploads/2024/10/60467058-0ee4-4682-87eb-a297e4a7c76d.mp4 aut.M.Mazur

    Dowiedz się więcej Odblaskowy challengeKontynuuj

  • Ogólnoszkolny Regionalny Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Znam, stosuję – jestem bezpieczny”.
    Odblaskowa szkoła

    Ogólnoszkolny Regionalny Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Znam, stosuję – jestem bezpieczny”.

    PrzezMarta Kaliszuk 28 października 202428 października 2024

    25 października w naszej szkole odbył się Ogólnoszkolny Regionalny Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Znam, stosuję – jestem bezpieczny”. Uczestnicy w naszej pracowni komputerowej rozwiązywali test na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników. Czas oczekiwania został uświetniony przez uczniów szkoły, którzy wystąpili dla naszych gości oraz społeczności szkolnej w „Odblaskowym…

    Dowiedz się więcej Ogólnoszkolny Regionalny Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Znam, stosuję – jestem bezpieczny”.Kontynuuj

  • Występy o bezpieczeństwie dla  Babć i Dziadków
    Odblaskowa szkoła

    Występy o bezpieczeństwie dla Babć i Dziadków

    PrzezMarta Kaliszuk 28 października 202428 października 2024

    W środę 23 października na występy teatralne przyszli specjalni goście- Babcie i Dziadkowie uczniów naszej szkoły. Przybyli oni, aby podziwiać talenty swoich wnuków, ale także, by zwiększyć swoją świadomość na temat bezpieczeństwa na drodze, bo tego właśnie dotyczyły występy dzieci z kółka teatralnego. Po całym widowisku zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek.

    Dowiedz się więcej Występy o bezpieczeństwie dla Babć i DziadkówKontynuuj

  • Wyniki konkursu „Bezpiecznie i odblaskowo idę do szkoły”
    Odblaskowa szkoła

    Wyniki konkursu „Bezpiecznie i odblaskowo idę do szkoły”

    PrzezMarta Kaliszuk 28 października 2024

    Ogłaszamy rozstrzygnięcie Ogólnoszkolnego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie i odblaskowo idę do szkoły. Spośród wielu nadesłanych prac jury przydzieliło następujące miejsca: W młodszej kategorii klasy I-II I miejsce zdobyli: Zuzanna Grządziel SP nr 50 Marcel Kowalczyk ZSP nr 3 Kinga Stępień SP w Brzyszowie II miejsce: Mariy Laktionova SP Jan de la Salle Natalia Wróbel SP nr…

    Dowiedz się więcej Wyniki konkursu „Bezpiecznie i odblaskowo idę do szkoły”Kontynuuj

  • Pouczająca wizyta za nami
    2024/25 wydarzenia szkolne|Odblaskowa szkoła

    Pouczająca wizyta za nami

    PrzezMarta Kaliszuk 16 października 202431 października 2024

    W dniu 15 października w naszej szkole mieliśmy wyjątkowych gości. Odwiedzili nas policjanci, którzy przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa dzieci ogólnie pojmowanego. Mieliśmy też kolejny raz zaszczyt gościć Panią Dyrektor z 5 Oddziału PKO Banku Polskiego w Częstochowie, która -wraz z pracownikiem- wręczyła najmłodszym uczniom odblaskowe opaski, by każdy był…

    Dowiedz się więcej Pouczająca wizyta za namiKontynuuj

  • Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków
    2024/25 wydarzenia szkolne|Odblaskowa szkoła

    Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków

    PrzezMarta Kaliszuk 15 października 20247 lutego 2025

    Pierwszy dzień października jest „Ogólnopolskim Policyjnym Dniem Odblasków”. Nasza szkoła również świętowała. Każdy uczeń i pracownik szkoły otrzymał odblask na plecak, aby być widocznym. Przy tej okazji została również wykonana przez p. Sandrę Wójcik gazetka ścienna którą można oglądać przy Sali artystycznej. Niech przypomina Wam o noszeniu odblasków.

    Dowiedz się więcej Ogólnopolski Policyjny Dzień OdblaskówKontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Młodzież w akcji!

    Przezaka 10 października 20247 lutego 2025

    W dniu dzisiejszym uczennice klas czwartych przynależące do „Koła bezpieczeństwa w ruchu drogowym” razem z nauczycielkami Małgorzatą Mazur oraz Sandrą Wójcik przeprowadziły akcję „Odblask dla seniora”. Przy pobliskim sklepie Lewiatan rozdawały odblaskowe opaski i przypominały seniorom o zachowaniu ostrożności na drodze. Akcja osiągnęła wielki sukces – uczennice przeprowadziły rozmowy z prawie 50 seniorami.

    Dowiedz się więcej Młodzież w akcji!Kontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Bezpieczeństwo przede wszystkim!

    Przezaka 7 października 20247 lutego 2025

    Uczniowie należący do „Koła bezpieczeństwa w ruchu drogowym” zawiesili przed przejściami dla pieszych na ulicy Goszczyńskiego przy naszej szkole wcześniej wykonane znaki dla pieszych: „Uwaga! Nie używaj telefonu!” Zadaniem znaków jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo w czasie przechodzenia przez jezdnię, ale także poinformowanie, że za przekraczanie jezdni lub torowiska i używanie w tym…

    Dowiedz się więcej Bezpieczeństwo przede wszystkim!Kontynuuj

  • Odblaskowa szkoła

    Wizyta w Domu Miłosierdzia

    Przezaka 2 października 20247 lutego 2025

    1 października uczennice klasy 5a przynależące do „Koła bezpieczeństwa w ruchu drogowym” wraz z nauczycielką Małgorzatą Mazur gościły w Domu Miłosierdzia w klubie Senior+. W dbałości o bezpieczeństwo starszego pokolenia przypominały zasady obowiązujące na drodze. Po zakończonym występie otrzymaliśmy wielkie podziękowania oraz zaproszenie do dalszej międzypokoleniowej współpracy. Ponadto każdy senior otrzymał odblaskową opaskę z instrukcją…

    Dowiedz się więcej Wizyta w Domu MiłosierdziaKontynuuj

  • Powstaje „odblaskowa” piosenka
    Laboratoria Przyszłości|Odblaskowa szkoła

    Powstaje „odblaskowa” piosenka

    PrzezMarta Kaliszuk 30 września 202431 października 2024

    26 września na lekcji muzyki uczniowie klasy 4b wraz z nauczycielkami Magdaleną Matczak oraz Małgorzatą Mazur nagrywali piosenkę pt. „Odblask noś” promującą noszenie odblasków oraz bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym. Do nagrań przysłużył się sprzęt otrzymany z projektu „Laboratoria Przyszłości”: aparat Canon oraz wzmacniacze głosu Boya. Efekty ciężkiej pracy uczniów przy akompaniamencie pani Magdy będziecie…

    Dowiedz się więcej Powstaje „odblaskowa” piosenkaKontynuuj

Nawigacja strony

1 2 Następna stronaNastępny
  • 33 dla klimatu
  • Erasmus+ K1
  • Bezpieczeństwo i zdrowie
  • Galerie zdjęć
  • Archiwa

Adres e-doręczeń: AE:PL-15035-25647-BFIJF-18

Odnośnik do e-doręczeń, kieruje na inną stronę

Kuratorium Oświaty w Katowicach

Facebook X Instagram

© 2026 Motyw WordPress, autor: Kadence WP

Przewiń na górę
  • REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH
  • NASZA SZKOŁA
    • Spacer po szkole
    • Patronka szkoły – Maria Kownacka
    • Dyrekcja
    • Kontakt
    • Kadra Pedagogiczna
    • Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
      • Pedagog
      • Psycholog
      • Logopeda
    • Świetlica
    • Biblioteka
    • Pielęgniarka
    • O nas w mediach
    • Dzwonki
    • Wolontariat
    • Lunetka 33
    • Uroczystości miejskie
    • Jubileusz 60-lecia szkoły
  • STREFA RODZICA
    • Ważne informacje, kalendarium, zebrania
    • Obiady dla uczniów
    • Rada Rodziców
  • STREFA UCZNIA
    • Plan zajęć 2025/26
    • Samorząd Uczniowski
    • Spółdzielnia Uczniowska PTAKU
    • Konkursy przedmiotowe dla uczniów
    • Zaproszenia konkursowe
    • Strefa Ósmoklasisty
      • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
      • Dni otwarte szkół ponadpostawowwych
      • Egzamin Ósmoklasisty
  • PROJEKTY
    • Erasmus + KA210
      • SPEAK
    • FERS
      • Cyfrowe Horyzonty
    • Odblaskowa szkoła
    • Erasmus+ K1
      • Be Eco-Friendly and Go Green
      • Web 2.00 Tools
    • 33 dla klimatu
      • ekomisja
      • dieta przyjazna planecie
    • Doradztwo zawodowe
    • Edukacja regionalna
    • Ratujemy i uczymy ratować
    • Akademia Bezpiecznego Rowerzysty
    • Sport
    • Trzymaj formę!
    • projekty plastyczne
    • Laboratoria Przyszłości
    • Budżet Obywatelski
    • Archiwum projektów
  • DOKUMENTY SZKOLNE
  • DZIENNIK
Przejdź do treści
Szukaj
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia dostępności

Narzędzia dostępności

  • Powiększanie tekstuPowiększanie tekstu
  • Zmniejszanie tekstuZmniejszanie tekstu
  • Skala szarościSkala szarości
  • Duży kontrastDuży kontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślenie odnośnikówPodkreślenie odnośników
  • Resetuj Resetuj
  • Mapa stronyMapa strony
  • PomocPomoc
  • Deklaracja dostępnościDeklaracja dostępności