Ciekawa lekcja historii
Dnia 11 marca uczniowie klas 6a i 6b uczestniczyli w wyjściu do Muzeum Częstochowskiego na wystawę „Częstochowa – spojrzenie w przeszłość”, która przedstawia historię miasta i regionu od pradziejów do II rozbioru Polski w 1793 r. Uczniowie zapoznali się ze zbiorami dotyczącymi historii miasta, starymi fotografiami i dokumentami. Zwiedzanie było ciekawą lekcją, która poszerzyła wiedzę…