Trzymaj Formę!

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas V-VIII brali udział w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”, a uczniowie klas czwartych realizowali Program Antytytoniowej Edukacji Zdrowotnej „Bieg po Zdrowie”. Uczniowie naszej szkoły cały czas dbają o zdrowy styl życia troszcząc się o czyste środowisko, w myśl hasła „33 aktywność promuje i zdrowe odżywianie proponuje”. Uczniowie uczestniczyli w projektach „Śniadanie daje moc”, „Śniadanie to podstawa”, „Aktywna Wiosna”, w Biegu Orląt z okazji dni Lwowa i  kultury kresowej. Przygotowali też prezentacje multimedialne na temat zdrowego odżywiania , szkodliwości palenia tytoniu oraz o konieczności dbania o czyste środowisko. Otrzymaliśmy certyfikat udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę !”

aut. Alina Kroszowska

certyfikat