Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice.
Dziękuję Nauczycielom za trud i zaangażowanie, szczególnie w okresie pracy zdalnej, dziękuję wszystkim pracownikom szkoły za umiejętność odnalezienia się w tej nietypowej sytuacji, dziękuję szczególnie Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość. Dziękuję Wam drodzy uczniowie za ten rok trudnej pracy. Dziękujemy za Waszą aktywność, nowatorskie pomysły i czynne włączanie się w życie społeczności szkolnej. Gratulujemy wszystkim, którym udało się zrealizować wytyczone wcześniej cele. Życzymy Wam udanych wakacji i mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie wrócicie pełni energii i optymizmu .Na wakacyjny czas życzę Wam, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły zdrowia, bezpiecznego udanego wypoczynku. Państwa zaangażowanie i troska o dobro ucznia pozwoliły na sprawną kontynuację nauczania, pomimo utrudnionych warunków edukacyjnych. Proszę również przyjąć życzenia wielu kolejnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanego zawodu, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i udanego wypoczynku. Życzę Wam na czas wakacji zachwytu i ciekawości najbliższego świata, a po wakacjach spotkania w murach szkoły.

Z wyrazami szacunku
Beata Zemła (dyrektor szkoły) wraz z pracownikami

Szanowni Państwo
w dniu zakończenia zajęć dydaktycznych dziękujemy za trud, zaangażowanie, wytężoną pracę podczas pandemii oraz wiele cennych inicjatyw,
życzymy odpoczynku, słonecznych i przyjemnych wakacji


Zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy
Ryszard Stefaniak
oraz Naczelnik Wydziału Edukacji
Rafał Piotrowski wraz z pracownikami

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content