Dzień Patronki w naszej szkole

W tym tygodniu rozstrzygnięto konkurs plastyczny na zakładkę do książki. W ten sposób uczciliśmy święto Patronki naszej szkoły – Marii Kownackiej. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w konkursie. Jury miało nie lada problem, aby wyłonić zwycięzców. Taka forma obchodów Święta została przyjęta z entuzjazmem przez społeczność szkolną. Na zwycięzców i uczestników czekają nagrody. Gratulujemy !  

Laureaci konkursu w kategorii kl. I-III 

I miejsce – Krzysztof Mucha kl. 1a 

II miejsce – Lena Jagielska kl. 3a 

III miejsce – Jakub Góra kl. 2a 

Wyróżnienia:  

Miłosz Kłósek kl. 3a, Franciszek Mazur kl. 3a, Damian Nakonieczny kl. 2a,  
Yaryna Seichuk kl. 2a 

Laureaci konkursu w kategorii kl. IV-VIII 

I miejsce – Nadia Kowalska kl. 7a 

II miejsce – Kuba Jagielski kl. 6a 

III miejsce – Milena Klimas kl. 4a i Wiktoria Moczulska kl.7b 

Wyróżnienie: Lena Lenard kl. 4b 

aut. M.Kurleto