Uczniowie 2a kochają kundelki

25.10.2023 r. mają swoje święto najpopularniejsze pieski w Polsce – kundelki. Uczniowie klasy 2a włączyli się w obchody tego święta, ponieważ są właścicielami mieszańców i obdarowują je codziennie swoją miłością. Kundelki są też niestety najczęstszymi mieszkańcami schronisk. Traktowane są jako psy gorszej kategorii, a przecież pod wieloma aspektami okazują się nawet lepsze od psów rasowych! W Dzień Kundelka może ktoś z Was zaadoptuje takiego psiaka, a on na pewno będzie dozgonnie wdzięczny. Uczniowie klasy 2a z zainteresowaniem oglądali film o psich bohaterach i uczestniczyli w zabawach interaktywnych. Wykonali także pieski techniką origami na bazie kwadratu.

aut.Z.Kamińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content