Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-graficznym pt Praca moich marzeń pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka i Kuratorium Oświaty w Katowicach. Podczas otwarcia Konferencji Naukowej pt Zarządzanie w czasach nowej rzeczywistości gospodarczej – firmy rodzinne vs firmy nierodzinne miało miejsce wręczenie nagród laureatom. Organizatorzy – Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej – zaprosili na tę uroczystość laureatów z naszej szkoły. 1 miejsce w kategorii klas 7–8 zajął Szymon Aleksandrowicz, którego praca powstała pod kierunkiem p. Agnieszki Klimeckiej, wyróżnienia w kategorii klas 1-3 otrzymali Dagmara Rełkowska i Antoni Cichecki z klasy 2a, których opiekunem była p. Marzena Łopacińska.

Skip to content