Wycieczka do Kusiąt

27 września uczniowie klasy II b wraz z nauczycielami brali udział w projekcie „Turystyczna Szkoła” – Mobilne Centrum Edukacji realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwem Edukacji i Nauki.
Zajęcia miały miejsce w Szkole Podstawowej w Kusiętach w gminie Olsztyn.
Uczniowie byli zachwyceni przygotowanymi atrakcjami, z przyjemnością wykonywali wszystkie zadania i quizy… na dzieci czekały także upominki. Odwiedzających wirtualne miasteczko witał mówiący robot. Uczniowie wirtualnie zwiedzili najpiękniejsze miejsca i zabytki w Polsce. Po warsztatach, uczniowie wzmocnieni gorącą herbatą i drugim śniadaniem bawili się na świeżym powietrzu na placu zabaw.
Podczas spaceru po okolicy dzieci podziwiały przepiękne widoki oraz Jeziorko Krasowe.
Niezapomnianym przeżyciem była podróż pociągiem.
Dziękujemy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Kusiętach za zaproszenie i wspólną zabawę.

aut. Olga Kozłowska-Żołędziewska, Magdalena Iwińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content