Dzień Dziecka dla najmłodszych wolontariuszy

W dniu 10 czerwca 2021r. uczniowie klasy 1a i 2b uczestniczyli w pięknej imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej . Wszyscy świetnie się bawili na dmuchawcach, suchym basenie, czy podczas zabaw sportowych i tańców. Wiele dzieci skorzystało z pomalowania twarzy, jak również warsztatów z zakresu wiedzy o lesie, które prowadzili pracownicy Nadleśnictwa Złoty Potok. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyły się pokazy policyjnej jazdy konnej i tresury psów. Wszyscy wysłuchali szkolenia na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w sytuacji zaatakowania psa.Były też ciekawe pokazy straży pożarnej. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty.

aut. Marzena Łopacińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content