Dzień Dziecka dla najmłodszych wolontariuszy

W dniu 10 czerwca 2021r. uczniowie klasy 1a i 2b uczestniczyli w pięknej imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej . Wszyscy świetnie się bawili na dmuchawcach, suchym basenie, czy podczas zabaw sportowych i tańców. Wiele dzieci skorzystało z pomalowania twarzy, jak również warsztatów z zakresu wiedzy o lesie, które prowadzili pracownicy Nadleśnictwa Złoty Potok. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyły się pokazy policyjnej jazdy konnej i tresury psów. Wszyscy wysłuchali szkolenia na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w sytuacji zaatakowania psa.Były też ciekawe pokazy straży pożarnej. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty.

aut. Marzena Łopacińska