VII Festiwal Talentów za nami!

Dziś, 9 czerwca, po raz siódmy w naszej szkole odbył się Festiwal Talentów. Impreza ta miała na celu promowanie najbardziej utalentowanych uczniów w różnych dziedzinach. Młodzi ludzie śpiewali, tańczyli, grali, recytowali, podziwialiśmy także pasjonatów kostki Rubika oraz człowieka – gumę. Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani do swoich występów i dostarczyli niezapomnianych wrażeń.
Jury w składzie: p. dyrektor Beata Zemła, p. Marta Kaliszuk i p. Katarzyna Sekunda- Majchrzak miało trudny wybór, gdyż poziom prezentacji utalentowanej młodzieży był bardzo wysoki.
Klasy I-III
I miejsce – Lena Kaliszuk, Julia Bodzioch – piosenka „Corgi – psiak Królowej”
I miejsce – Paulina Wojnowska – piosenka „Jesteś mamą”
II miejsce – Pola Duczkowska – wiersz „Smok wawelski”
II miejsce – Natalia Osuchowska – Musiał, Agata Bodanka – balet
III miejsce – Kuba Jagielski, Szymon Niedzielski, Emilia Nowak, Zuzanna Skrzypczak, Wiktor Ungierat, Paulina Wojnowska – taniec Rock and roll
III miejsce – Kuba Jagielski – pokaz sportowy
Klasy IV – VII
I miejsce – Maja Pikor – piosenka „Szampan wylewa się”
I miejsce – Mikołaj Kaczmarzyk – piosenka „Take on me”
II miejsce – Alicja Ślęzak, Hubert Kukuła – piosenka „Wehikuł czasu”
II miejsce – Kinga Lis – piosenka „Żaklin”
III miejsce – Martyna Kwiatkowska – taniec
III miejsce – Dominik Rełkowski – kostka Rubika

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Turniej Talentów zorganizowały p. Elżbieta Bartecka i Ewa Duchnik – Dywan

Oto „Talenty” z klasy 3a,  w tańcu,  śpiewie,  pokazie sportowym oraz umiejętności układania kostki Rubika. Miejsca różne, ale najważniejsza jest zabawa. Czasami strach przed występem jest tak duży, że paraliżuje. Ale trzeba próbować.
Moi kochani uczniowie, wszyscy, przez te trzy lata udowodniliście, że talentów Wam nie brakuje, najważniejsza jest motywacją. Życzę Wam , abyście zawsze marzyli , próbowali, przełamywali strach i w klasach starszych brali udział w różnych projektach.

aut. M. Górska