Uczniowie klasy 1a wybrali się na kolejną wycieczkę do Biblioteki Publicznej im. dr Władysława Biegańskiego, filii nr 9, przy ul. Nowowiejskiego. Codziennie z radością odwiedzają szkolną bibliotekę i zawsze uśmiechniętego nauczyciela bibliotekarza, Panią Martę Kaliszuk. W taki sam sposób zostali przyjęci przez Panią kierownik Ilonę Kowalską. Młodzi czytelnicy poznali kolejną bibliotekę jako instytucję kultury a równocześnie miejsce przyjazne dzieciom. Zapoznali się z nowościami wydawniczymi i ciekawymi książkami dla uczniów. Rozwijali spostrzegawczość i szybkie zapamiętywanie w trakcie zabaw. Następnie wzięli udział w zajęciach plastycznych, tworząc jeżyki z materiału przyrodniczego. Dzięki pomysłowości, zdolności plastycznych uczniów oraz sposobie przekazania tematu i kilku podpowiedzi powstały wyjątkowe prace. Również serdecznie dziękujemy za pouczające zajęcia i poświęcony nam czas.

aut. Z Kamińska

Skip to content