Najlepsi w Częstochowie i powiecie!

29 października w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. K. Pułaskiego w Częstochowie  odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach- etap rejonowy.Nasza drużyna tym razem okazała się najlepsza spośród szkół wyłonionych w rozgrywkach miejskich i powiatowych- zajęła I miejsce  i uzyskała awans do etapu wojewódzkiego. Za miesiąc będziemy walczyć z najlepszymi szkołami śląskimi, reprezentując powiat częstochowski i miasto Częstochowa.Wielkie gratulacje dla naszych szachistów: Klaudii Kmiecik (kl.8a), Kamila Kaliszuka, Mateusza Wachowskiego i Kacpra Dawidowskiego (wszyscy z kl.8b). Warto dodać, że nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zdobyła komplet punktów. Jesteśmy z was dumni!

– galeria zdjęć

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content