jak nie czytam, jak czytam – bijemy rekord

Promowanie czytania i książek, inicjowanie mody na czytanie – to cel ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam, której organizatorem była redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Uczniowie naszej szkoły chętnie przyłączyli się do tego przedsięwzięcia. Zachęceni przez wychowawców i nauczycieli, wyposażeni przez rodziców w odpowiedni sprzęt – czyli książki i kocyki – bili rekord w czytaniu. O tym, czy ubiegłoroczny rekord został pobity, dowiemy się na początku wakacji. Dziękując za zaangażowanie, zachęcamy do czytania nie tylko od święta, ale na co dzień. Bez rekordów, dla przyjemności – książki też smakują wyśmienicie.

a tu taka sobie galeria

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content