Warsztaty ebru i garncarstwa

W takich właśnie warsztatach uczestniczyli dziś uczniowie Mateusz Lasoń i Łukasz Postawa oraz koordynator projektu p.Grażyna Markowska w szkole partnerskiej w Turcji w ramach realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+ YES. Ponadto do szkoły został zaproszony nauczyciel sztuki z Istambułu. Przybył specjalnie na warsztaty dla naszych uczniów, którzy realizują zadania międzynarodowego projektu Erasmus+ YES .
Główna szkoła garncarstwa znajduje się w Kapadocji. Nasi uczniowie wieczorem spędzają czas u rodzin ich goszczących. Mateusz specjalnie dla rodziny przygotował tradycyjne polskie śniadanie.

więcej w fotorelacji – kliknij w miniaturkę

aut: Grażyna Markowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content