Wyniki eliminacji szkolnych Europejskiego Quizu Finansowego

Jeszcze w grudniu odbyły się szkolne eliminacje, podczas których uczniowie rozwiązywali quiz finansowy w ramach ogólnopolskiego projektu Bakcyl Przeprowadziła je koordynator projektu p. Grażyna Markowska  Największą ilość punktów uzyskali uczniowie klasy 8a Michał Frajer Łukasz Postawa. Drużyna będzie reprezentowała swoją klasę i szkołę podczas kolejnych etapów gry w finale krajowym 29 marca 2019 r. Dla najlepszych zespołów w klasyfikacji generalnej (trzy pierwsze miejsca) oraz najlepszych zespołów w województwie (zgodnie z rankingiem wyników) przewidziano nagrody rzeczowe. Zwycięzcy finału krajowego zyskują prawo reprezentowania Polski podczas zmagań europejskich.