Program poezji i pieśni patriotycznych dla Niepodległej w setną rocznicę urodzin

Program poezji i pieśni patriotycznych dla Niepodległej w setną rocznicę urodzin w Parafii pw. NMP Zwycięskiej w Częstochowie w wykonaniu naszych uczniów

Zależy nam na tym, aby jubileusz stulecia niepodległości Polski, stał się świętem całej polskiej wspólnoty i naszej szkolnej aby, każdy czuł się zaproszony nie tylko do udziału w wydarzeniach rocznicowych ale i do ich współtworzenia. W tę setną rocznicę odzyskania niepodległości, pragniemy złożyć życzenia skierowane do Polski, do Was, od uczniów, nauczycieli naszej szkoły:

Kochana Polsko! Twoje dzieje są niezwykłe, obfitują w wydarzenia zarówno wspaniałe, jak i dramatyczne. W tym roku obchodzisz setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Z tej okazji życzymy Ci bezpieczeństwa i dobrych przyjaciół, którzy nigdy Cię nie zawiodą, rozkwitu i dostatku, otwartości i tolerancji, dobrych, mądrych, lojalnych i dbających o Ciebie mieszkańców. Życzymy Ci, aby Polacy nigdy nie zapomnieli o swej przeszłości i z odwagą kroczyli w przyszłość i abyś była piękna i silna oraz na zawsze Wolna i Niepodległa! Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą! Lecz czymś największym, czym być można: Sobą!

Dyrekcja, Grono pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie SP 33

Serdeczne podziękowania dla organizatorów tej pięknej uroczystości: p. A. Roskosz, p. M. Kaliszuk., p. I. Będkowskiej, p. E. Barteckiej, p. J. Bartosik, p. A. Klimeckiej, p. D. Najdek Białas, p. M. Marchewki, p. M. Zagórskiej, p. A. Tuszewskiego.


Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top