Misja Kieszonkowe 2023

Uczniowie klas 3a i 6a biorą udział w programie organizowanym przez BNP Paribas Bank Polska S.A. „Misja Kieszonkowe 2023”. W ramach akcji uczniowie uczestniczyli w ciekawych warsztatach przeprowadzonych przez pracowników Banku, podczas których dowiedzieli się, skąd biorą się pieniądze, jakie mają nominały, jak je liczyć oraz przede wszystkim jak nimi mądrze gospodarować. Poznali też podstawowe terminy związane z bankowością. Warsztaty miały również na celu zwiększenie świadomości dzieci w zakresie bezpiecznego posługiwania się produktami bankowymi oraz wyrobienie poczucia szacunku dla pieniądza.

Kolejnym etapem programu będzie stworzenie przez uczniów prac konkursowych związanych z założeniami akcji.