Mnożymy jak z nut

Na szkolnym korytarzu nie sposób było przejść, by nie natknąć się na 7 x 8 czy 6 x 7. Wszystko to miało zwrócić uwagę społeczności uczniowskiej na obchody XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Na przerwach egzaminatorzy przepytywali ze znajomości mnożenia uczniów naszej szkoły. W nagrodę otrzymali Legitymacje MT EXPERT oraz ocenę bardzo dobrą z matematyki. Gratulujemy Mistrzom!!!Serdecznie dziękujemy naszym egzaminatorom z SU: Emilia Zgrzebna i Wiktor Jabłoński za zaangażowanie i sumienne wywiązanie się z powierzonych im obowiązków. Za rok ponownie przyłączymy się do akcji – bo najlepsza jest nauka przez zabawę.

aut. Marlena Palaczyk