Nasze uczennice wśród laureatów II Powiatowego Konkursu na prezentację multimedialną „Wszystko o Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie”

II Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną Wszystko o Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie był okazją, by promować wiedzę o tej instytucji.
„Mój ulubiony aktor i jego najciekawsze role” to temat tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe oraz Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Dyrektor Teatru im. Adama Mickiewicza, Robert Dorosławski, objął konkurs swoim honorowym patronatem.
Zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji multimedialnej, będącej interpretacją tematu. Uczennice klasy 7c Oliwia Cichecka i Alicja Ślęzak przedstawiły w swojej pracy sylwetkę Sebastiana Banaszczyka. Prezentacja naszych koleżanek zajęła III miejsce.
Gratulujemy laureatkom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

aut. E.Duchnik – Dywan