Międzynarodowy Dzień Kropki

Dnia 15.09.2017r. dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawcami obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w wielu ciekawych lekcjach. Kropki jako symbolu naszych talentów użył Peter Reynolds w swej książce The Dot. W opowiadaniu kropka zmienia świat małej Vashti. Dzięki niej dziewczynka uwierzyła w siebie.

Dlatego Dzień Kropki jest święten kreatywności, odwagi i zabawy. Nauczyciele naszej szkoły zorganizowali tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W SP33 najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Motywem przewodnim była kropka. Wspólnie oglądaliśmy film „The Dot”. Następnie uczniowie zainspirowani przez małą Vashti tworzyli kropkowe dzieła sztuki. To był wspaniały i niezapomniany dzień!