Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 o godz 10:30 zabrzmiał pierwszy dzwonek oznajmiający rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20. Uczniowie klasy 2a i 2b przygotowani przez wychowawców: p. Małgorzatę Górską, p. Emilię Cisek Szczęsną przywitali zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, rodziców, nauczycieli, młodszych i starszych kolegów. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu, minutą ciszy upamiętnili 80 rocznice wybuchu II Wojny Światowej. Przed częścią artystyczną głos zabrała Dyrektor Szkoły p. Beata Zemła witając zgromadzonych gości oraz pierwszoklasistów. Po zapoznaniu się pierwszoklasistów głos zabrali uczniowie klas drugich i rozpoczęli część artystyczną. A w niej nie brakowało wspomnień z minionych wakacji jak również ciekawości co przyniesie nowy rok szkolny. Wszyscy pożegnali lato na rok piosenką Z. Sośnickiej i wraz ze swoimi wychowawcami chłonni wiedzy udali się do sal lekcyjnych. W dalszej części uroczystości zostali powitani Uczniowie klas 4- 8

Uczniom Życzymy, aby rozpoczynający się rok nauki obfitował w ciekawe doświadczenia, wzbogacił ich w wiedzę i umiejętności.

Drodzy Rodzice! Jesteście bardzo ważną częścią społeczności szkolnej, najważniejszymi partnerami szkoły. Wasze wsparcie jest niezwykle istotnym elementem sukcesu edukacyjnego i wychowawczego .

Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy! Zawód, który wykonujecie jest piękny, trudny i odpowiedzialny. Jesteście niezastąpieni w procesie kształcenia oraz wychowania przyszłych pokoleń. Dzięki Wam nauka może być ciekawa i inspirująca. Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy. Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego spójrzcie na wystawę historyczną na szybach korytarzy to upamiętnienie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i 100 lecie powstań śląskich, która przypomina o niezawisłym narodzie polskim Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego klas 4-8 przygotowały p. Grażyna Markowska, p. Ewa Duchnik Dywan.

zdjęcia z imprezy ukażą się po kliknięciu w miniaturkę