Wizyta Przedszkolaków

W dniu  29 maja gościliśmy w murach naszej szkoły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 26, które uczestniczyły w zajęciach „Wiosna budzi się do życia „. Uczniowie z klasy II b pod opieką p. Marzeny Łopacińskiej przygotowali występ artystyczny „Złota rybka” ubarwiony piękną muzyką i dekoracją oraz eksperymenty i doświadczenia , p .Zdzisława Kamińska przeniosła dzieci w świąt origami, w którym to świecie dzieci poczuły magię bajki wyczarowując piękne złote rybki. Następnie, aby wyciszyć emocje dzieciaków  p. Małgorzata Górska przeprowadziła montessoriańską  lekcje cieczy,  w czasie której powstała piękna grupowa praca „Nowe życie „, jako podsumowanie dzisiejszych zajęć. Dzieci  bawiły się wyśmienicie,  dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie. 

kliknij w złotą rybkę koniecznie!

aut. M. Górska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content