Maciek laureatem kolejnego konkursu powiatowego

W pierwszych dniach czerwca bieżącego roku odbyło się wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczniom w konkursach, które zorganizowano w ramach projektu … a serce zostało na Kresach. Celem projektu, realizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, było propagowanie wiedzy o historii, dorobku kulturowym Kresów oraz losach Polaków tam urodzonych. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 7b Maciej Rogoziński, który wziął udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – i wzruszającą recytacją utworu Mariana Hemara Rozmowa z księżycem zapewnił sobie sukces i zdobył tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy naszemu aktorowi!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content