Projekt Częstochowa o wolność i niezawisłość

Nasza szkoła od grudnia 2017 roku bierze udział w projekcie Częstochowa o wolność i niezawisłość realizowanym przez Urząd Miasta w Częstochowie oraz częstochowskie szkoły podstawowe i średnie. W sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy miała miejsce konferencja podsumowująca trzy akcje edukacyjno-patriotyczne w ramach tego projektu. Uczennice z naszej szkoły otrzymały nagrody w konkursie plastyczno – historycznym Komiks o polskich drogach do niepodległości realizowanym w ramach tego projektu . Julia Narkun z klasy 7a zajęła III miejsce, a Karolina Zielińska z klasy 6a zdobyła wyróżnienie. (opiekunowie: I. Będkowska, E. Duchnik – Dywan, A. Roskosz). Ogromne gratulacje, również dla wszystkich uczniów z naszej szkoły biorących udział w tym konkursie.

aut. Anna Roskosz

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content