W dniach 24 – 26.10.2018 r. uczniowie klasy 6b, 7a i 8b pod opieką p. Aliny Kroszowskiej, p. Jolanty Matloch i p. Agnieszki Garbaciak uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego. Celem wycieczki było poznanie piękna krajobrazu tatrzańskiego. Byliśmy na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego spacerując Doliną Strążyską Odpoczywaliśmy na Polanie Strążyskiej, by dotrzeć do wodospadu Siklawica położonego w północnej ścianie Giewontu. Odwiedziliśmy również Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie znajduje się największa w Polsce makieta Tatr i trójwymiarowe makiety przedstawiające łąkę, las oraz wpływ człowieka na tatrzańskie ekosystemy. Byliśmy również w sportowej części Zakopanego, gdzie znajduje się skocznia Wielka Krokiew oraz Centralny Ośrodek Sportu- miejsce treningu naszych skoczków.

aut. A. Kroszowska

Skip to content