Aktualności
Bieżące wydarzenia
Dla Ucznia
Dla Rodzica
Dla Emeryta
Spacer po szkole
Lunetka 33
Galerie zdjęć
Nasza Szkoła
Kontakt
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Biblioteka
Pedagog
Logopeda
Pielęgniarka
Świetlica

Patron szkoły - Maria Kownacka
Uroczystości miejskie
Działo się 2017/18

Konkursy przedmiotowe dla uczniów
Zaproszenia konkursowe
Osiągnięcia uczniów

Samorząd szkolny
Wolontariat

bo
Nasze zadanie 184
Organizacja pracy
Statut
Doradztwo zawodowe
Program wychowawczo-profilaktyczny
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Programy i projekty
Rok dla Niepodległej w 33
Erasmus+
Innowacja #mamTalent
Młody historyk
Sport w 33
Europejskie Dni Dziedzictwa
Zachowaj równowagę
Rekrutacja
Nabór do szkoły
Podręczniki
Linki
bip
epuap
Kuratorium Oświaty Katowice
urzad_miasta
CIZ
ZPPP
MOPS
Komisariat Policji
Straż miejska
Parafia Rzymsko-Katolicka
INNA strona
Zdobywcy odznak
Wzorowy Uczeń kl. 3
Plastuś kl. 1-3
Wybitny Uczeń kl. 4-7
Wybitny Absolwent kl. 8
Na skróty
vimeo instagram pinterest Google+
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 33 w Częstochowie.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: Rozporządzenie), na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia, z dniem 25 maja 2018r., w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, uprzejmie informujemy co następuje. Administratorem Pani/Pana danych jest Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marii Kownackiej w Częstochowie 42-217; ul. Goszczyńskiego 9/11. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sp33@edukacja.czestochowa.pl; telefonicznie pod numerem +48 3246956 lub pisemnie na wskazany powyżej adres.

Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018






Konkurs Albus 2018 z historii

opiekun A. Roskosz

Maksymilian Bodzioch, kl. 4c 1 miejsce w Polsce, Dyplom laureata
Aleksander Domagała, kl. 7a 7 miejsce w Polsce, Dyplom laureata
Kamil Będkowski, kl. 6a 8 miejsce w Polsce, Dyplom laureata
Iga Surlej, kl. 4c 9 miejsce w Polsce, Dyplom laureata
Wiktor Krocz, kl. 6b 9 miejsce w Polsce, Dyplom laureata
Kamil Kaliszuk, kl. 6b 14 miejsce w Polsce, Dyplom wyróżnienia
Kacper Piotrowski, kl. 7b 14 miejsce w Polsce, Dyplom wyróżnienia
Kacper Dawidowski, kl. 6b 15 miejsce w Polsce, Dyplom wyróżnienia





Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach klasycznych brązowy medal - Kamil Kaliszuk

tytuł II wicemistrza w grupie chłopców do lat 13 i awans do rozgrywek międzywojewódzkich



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun A. Misiukiewicz

Wyróżnienie w konkursie uzyskali
Biernacka Kinga – uczennica klasy 3d
Karczewski Konrad – uczeń klasy 3a
Wiktor Krocz – uczeń klasy 6b




Ogólnopolski Konkurs Podwodny Świat wyróżnienie - Oliwia Skubała

opiekun M. Zagórska




Międzyszkolny Konkurs Literacki pt. Najpiękniejsze legendy naszego regionu

I miejsce Nina Kwapisiewicz - klasa 1b,
I miejsce Paulina Szymanek - klasa 1b,
I miejsce Hubert Kukuła - klasa 3c,
III miejsce Łukasz Drobniak - klasa 1b.




XXVI Cykl Grand Prix w Szachach Szybkich o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy II miejsce - Kamil Kaliszuk

tytuł I Wicemistrza Częstochowy na rok 2018


XXV Ogólnopolski Bieg Krzepkich
Zuzanna Gradoń - III miejsce w kategorii wiekowej klas 3-4 na 400 m
Maja Gradoń - I miejscew kategorii wiekowej klas 1-3 na 200m




Konkurs plastyczny na plakat Śladami Józefa Piłsudskiego w Częstochowie wyróżnienie - Weronika Raszewska
opiekun A. Roskosz




Powiatowy Konkurs Plastyczny pt: Maj kwiatem pachnący I miejsce - Kinga Biernacka



Szkolna Sztafeta Powszechnej Nauki Pływania I miejsce dla szkoły

Drużyna Pływaków: Adam Hejduk, Zuzia Olejarz, Kinga Biernacka, Wojtek Duczkowski, Zuzia Gradoń, Franek Czaja, Miłosz Kopczyński, Kordian Kowalczyk, Lilja Bykovec



Konkurs Plastyczny Moja biało-czerwona

wyróżnienia:
Ewa Wosik,
Maja Gradoń<,
Wiktoria Stanierowska,
Kacper Kleszcz
.




Konkurs Patriotyzm w utworach H. Sienkiewicza Natalia Pardela - I miejsce



Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny Trudne wierszyki łamiące języki wyróżnienie - Kacper Kleszcz
opiekun: A. Łakomska




XVIII edycja konkursu FOX z języka angielskiego
opiekun G. Markowska

Konkurs objęty patronatem naukowym Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Szkoła zajęła - III miejsce w Polsce, I miejsce w powiecie częstochowskim.
Fotorelacja z gali rozdania nagród KLIK br />


Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych Wiktor Krocz, Patryk Joński br />


Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji św. Jana Pawła II Maciek Rogoziński - II miejsce

Konkurs pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty p. Urszuli Bauer, Poseł do Parlamentu Europejskiego p. Jadwigi Wiśniewskiej oraz Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo br />


Projekt edukacyjny CZĘSTOsięCHOWA – Nieodkryta Częstochowa
opiekun A. Roskosz

Mateusz Dawiskiba - I miejsce w grze edukacyjnej online CZĘSTOsięCHOWA – Nieodkryta Częstochowa
drużyna: Maja Łęska, Weronika Raszewska, Kamil Będkowski, Patryk Joński i Wiktor Krocz - II miejsce w terenowej grze miejskiej Śladami częstochowskich murali br />


IV edycja projektu Szkoła – Praca – Przyszłość
opiekunki: I. Będkowska, A. Klimecka

Jakub Korzyniewski - II miejsce w konkursie na plakat pt. Zawodowa droga do przyszłości Praca na INNEJstronie



Powiatowym Konkursie Plastycznym Przyroda wokół nas – jak o nią dbać? Julia Malińska i Nikola Malińska - I miejsca



Ogólnopolskie Zawody w Dwuboju Nowoczesnym Dzieci Penta Day Maja Gradoń - IV miejsce

Zawody Grand Prix
na dystansie 25m stylem dowolnym I miejsce w grupie do 8 lat
na dystansie 25m stylem grzbietowym III miejsce w grupie do 8 lat



Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Najpiękniejsze wiosenne kwiaty
Nadia Kowalska - I miejsca
Ewa Wosik - wyróżnienie



II Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Euro - Music 2018
Karolina Śpiewak - I miejsce,
Nikola Lecińska - wyróżnienie

opiekun E. Bartecka





IV Powiatowy Konkurs Czytelniczo - Plastyczny Tęsknota za Niepodległą
Maja Łęska - I miejsce
opieka: A. Klimecka, I. Będkowska
Julia Narkun - wyróżnienie
opiekun: E. Duchnik-Dywan

Konkurs pod patronatem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oddział w Częstochowie.

Praca Mai


Powiatowy Konkurs Literacki na List W kręgu tolerancji wobec niepełnosprawności Julita Błaszczak - II miejsce
opiekun: E. Duchnik-Dywan



Powiatowy Konkurs Wykorzystanie surowców wtórnych w projektach plastyczno-technicznych Wesam Alborihi - wyróżnienie
opiekun: A. Klimecka



Powiatowy Konkurs Ortograficzny Z ortografią na Ty Kinga Biernacka - II miejsce



II Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR w Czerwionce-Leszczynach grupa do lat 14
Kamil Kliszuk - II miejsce
XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Czeskiego Cieszyna, w grupie do lat 14
Kamil Kliszuk - I miejsce
Mistrzostwa Śląska i Katowic w szachach błyskawicznych, grupa do lat 14
Kamil Kliszuk - II miejsce
VI Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kamil Kliszuk - I miejsce
XIV Międzynarodowym Turnieju o laur arcymistrza Bogdana Śliwy w Krakowie grupa do lat 14
Kamil Kliszuk - I miejsce




Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)
opiekun G. Markowska




Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy W świecie mitów Kamil Będkowski, Wiktor Krocz - III miejsce




Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej Moja Ojczyzna
Maciek Rogoziński, uczeń klasy 6b - I miejsce




II Regionalny Konkurs Plastyczny Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Fabergé

Maciej Sowiński uczeń klasy 4c - I miejsce,
Alicja Ślęzak z klasy 3c - wyróżnienie.
opiekun: M. Marchewka
Zuzanna Wosik - wyróżnienie



Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy
Maja Gradoń - IV miejsce stylem dowolnym,
 III miejsce stylem grzbietowym




Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

Kinga Biernacka - X miejsce
Kamil Kula - miejsce XIV




Czwartek lekkoatletyczny

Miejsca na podium wywalczyli:
Zuzanna Gradoń II miejsce na dystansie 600m - grupa młodsza
Cyprian Ligorowski II miejsce na dystansie 1000m - grupa starsza




Międzyszkolny Konkurs Językowy Mówimy poprawną polszczyzną Paulina Cekus, Zuzanna Misiukiewicz - III miejsce
opiekun E.Duchnik-Dywan




III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Matematyczna podróż po skarb Kamil Kaliszuk, Wiktor Krocz - II miejsce
opiekun A. Misiukiewicz




XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Na jurajskim szlaku
Laureaci konkursu z naszej szkoły:
I miejsce Weronika Mielczarek - klasa 1b,
II miejsce Mikołaj Szein - klasa 1b,
III miejsce Tymoteusz Sirek - klasa 1a,
III miejsce Kacper Kleszcz - klasa 1a,
I miejsce Hubert Kukuła - klasa 3c,
II miejsce Mikołaj Kaczmarzyk - klasa 3b.




Regionalnym Konkursie Plastyczno-Przyrodniczym Zwierzątko w moim domu
opiekun M. Łopacińska
> I miejsce - Weronika Mielczarek,
II miejsce - Wiktor Stęplewski,
III miejsce - Weronika Nicewicz.



Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Kapelusz Pani Wiosny
I miejsce - Nadia Kowalska z klasy 1a

III miejsce - Nina Kwapisiewicz z klasy 1b, opiekun: M. Łopacińska j.


XVI Powiatowy Konkurs Kultury i Pieśni Ludowej Raz na ludowo Alicja Śłęzak - III miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny Ozdoby Wielkanocne Alicja Śłęzak - I miejsce
opiekun: M. Marchewka




Zawody Lekkoatletyczne na stadionie CKS Budowlani

Na podium stanęli:
II miejsce - Mateusz Dawiskiba 60m
II miejsce - Marek Chruściel 300m
III miejsce - Bartłomiej Ziębiński
300m
I miejsce - Cyprian Ligorowski
600m




Turniej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Kamil Kaliszuk - I miejsce
na YouTube


Regionalny Konkurs Plastyczny Ozdoba wielkanocna - stroiki, króliki, jajka Jakub Korzyniewski - wyróżnienie
opiekun: A. Klimecka




Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach pod Honorowym Patronatem Prorektora ds. Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej, prof. dra hab. inż. Arnolda Pabiana

Drużyna w składzie: Kamil Kaliszuk, Patryk Joński i Wiktor Krocz - VIII miejsce,
Kamil Kaliszuk - złoty medal
.



III turniej z cyklu Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w szachach

Kamil Kaliszuk - II miejsce (9 punktów)
Mateusz Wachowski, Patryk Joński - po 5 punktów,
Wiktor Krocz - 4 punkty



Halowe Zawody Lekkoatletyczne

Drużyna w składzie: Mateusz Dawiskiba, Marek Chruściel, Cyprian Ligorowski, Bartłomiej Ziębiński, Aleksander Domagała, Szymon Kleszczewski, Kamil Kaliszuk i Kacper Niedzielski - Wicemistrzostwo Częstochowy Szkół Podstawowych.
W punktacji indywidualnej:
I miejsce Mateusz Dawiskiba - 60m,
I miejsce Marek Chruściel - 600m,
III miejsce Cyprian Ligorowski - 600m,
I miejsce w sztafecie 4×100m Mateusz Dawiskiba, Cyprian Ligorowski, Bartłomiej Ziębiński, Marek Chruściel



Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej Woda źródłem życia
I miejsce - Nicoletta Leśniak klasa 4a
I miejsce - Zuzia Wosik klasa 4c
II miejsce - Iga Surlej klasa 4c



Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Pomagamy zwierzętom zimą I miejsce Nikola Młynarczyk klasa 1a
II miejsce Mikołaj Kaczmarczyk klasa 3b
III miejsce Krystian Jadowski klasa 2a
wyróżnienie Weronika Mielczarek klasa 1b



Powiatowy Konkurs Kwadrans Matematyczny
V miejsce - Wiktor Krocz klasa 6b
VIII miejsce - Kamil Kaliszuk klasa 6b






Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego (sesja zimowa)
opiekun G. Markowska
/span>


  1. miejsce w szkole Franciszek Czaja klasa 3a -23 miejsce w Polsce
  2. miejsce w szkole Hubert Kukuła - klasa 3c -37 miejsce w Polsce
  3. miejsce w szkole Oliwia Cichecka - klasa 3c -62 miejsce w Polsce
  4. miejsce w szkole Alicja Ślęzak - klasa 3c -66 miejsce w Polsce
  5. miejsce w szkole Emil Wrzalik- klasa 3a -73 miejsce w Polsce
  6. miejsce w szkole Karmen Karna- klasa 3c -74 miejsce w Polsce
  7. miejsce w szkole Maksymilian Ścigała - klasa 3a -75 miejsce w Polsce
  8. miejsce w szkole Julia Piątkowska - klasa 3c -75 miejsce w Polsce




Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)
opiekun G. Markowska





Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Maska Karnawałowa Alicja Ślęzak - II miejsce
opiekun M. Marchewka





Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Recytatorski Przyroda uczy najpiękniej Maciej Rogoziński - III miejsce


V Powiatowy Konkurs Plastyczny Zima w origami
Kacper Kleszcz - III miejsce
Maja Gradoń - wyróżnienie




Bieg dzieci
Zuzanna Gradoń - I miejsce
Maja Gradoń - II miejsce




II turniej z cyklu Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Częstochowy w szachach
I miejsce - Kamil Kaliszuk

Mateusz Wachowski zdobył 4 punkty, Kacper Dawidowski - 3,5 punkta, Wiktor Krocz - 3 punkty. Tymoteusz Sirek (klasa 1a) grał w turnieju po raz pierwszy i poradził sobie całkiem nieźle - zdobył 3 punkty.
Wyniki szkoły podstawowe klasy 0-4
Wyniki szkoły podstawowe klasy 5-7


XXVIII Archidiecezjalny Turniej Szachowy o puchar Arcybiskupa Wacława Depo I miejsce - Kamil Kaliszuk
turniej CiderZima III miejsce - Kamil Kaliszuk
VII Zimowy Otwarty Turniej Szachów Szybkich I miejsce - Kamil Kaliszuk

Theme Shadows by Harly32,997 unikalne wizyty