Aktualności
Bieżące wydarzenia
Dla Ucznia
Dla Rodzica
Dla Emeryta
Spacer po szkole
Lunetka 33
Galerie zdjęć
Nasza Szkoła
Kontakt
Dyrekcja
Kadra Pedagogiczna
Biblioteka
Pedagog
Logopeda
Pielęgniarka
Świetlica

Patron szkoły - Maria Kownacka
Uroczystości miejskie
Działo się 2017/18

Konkursy przedmiotowe dla uczniów
Zaproszenia konkursowe
Osiągnięcia uczniów

Samorząd szkolny
Poczet Sztandarowy
Wolontariat

bo
Nasze zadanie 184

Polityka prywatności
Organizacja pracy
Statut
Doradztwo zawodowe
Program wychowawczo-profilaktyczny
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Programy i projekty
Rok dla Niepodległej w 33
Erasmus+
Innowacja #mamTalent
Młody historyk
Sport w 33
Europejskie Dni Dziedzictwa
Zachowaj równowagę
Rekrutacja
Nabór do szkoły
Podręczniki
Linki
bip
epuap
Kuratorium Oświaty Katowice
urzad_miasta
rdRada
Dzielnicy


CIZ
ZPPP
MOPS
Komisariat Policji
Straż miejska
Parafia Rzymsko-Katolicka
INNA strona
Zdobywcy odznak
Wzorowy Uczeń kl. 3
Plastuś kl. 1-3
Wybitny Uczeń kl. 4-7
Wybitny Absolwent kl. 8
Na skróty
vimeo instagram pinterest Google+
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Jeżeli nie widzisz aktualnych wiadomości z naszej szkoły, zajrzyj na stronę szkoły w nowej odsłonie i dodaj do ulubionych
Kadra Pedagogiczna

Nasza Kadra Pedagogiczna:

NAUCZYCELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

p. Dorota Salwa

p. Marzena Łopacińska

p. Zdzisława Kamińska

p. Aneta Kluźniak Buchaniec

p. Krystyna Linke

p. Renata Kaczmarczyk

p. Malgorzata Górska

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:

p. Iwona Będkowska

p. Ewa Duchnik-Dywan

p. Iwona Zakrzewska

NAUCZYCIELE MATEMATYKI, FIZYKI:

p. Jolanta Bryk

p. Anna Misiukiewicz

p. Aneta Motyl

NAUCZYCIELE HISTORII, PRZYRODY, BIOLOGII, CHEMII, GEOGRAFII:

p. Anna Roskosz

p. Alina Kroszowska

p. Marzena Marchewka

p. Małgorzata Zagórska

NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH: JĘZYKA ANGIELSKIEGO, JĘZYKA NIEMIECKIEGO:

p. Grażyna Markowska

p. Joanna Wojtysiak

p. Beata Putowska

p. Magdalena Kurleto

NAUCZYCIELE INFORMATYKI,TECHNIKI, PLASTYKI, MUZYKI:

p. Jolanta Matloch

p. Agnieszka Klimecka

p. Irena Bartecka

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ:

p. Marta Kaliszuk

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:

p. Agnieszka Garbaciak

p. Małgorzata Zagórska

p. Jarosław Garbaciak

NAUCZYCIEL LOGOPEDA, PEDAGOG SZKOLNY:

p. Agnieszka Łakomska

p. Agnieszka Wrońska Radosz

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

p. Marzena Marchewka

p. Małgorzata Zagórska

p. Beata Putowska

PEDAGODZY WSPÓŁUCZESTNICZĄCY W KSZTAŁCENIU UCZNIÓW:

p. Agnieszka Bonarska

p. Iwona Tronina

p. Izabela Dobkiewicz-Barszcz

p. Agnieszka Laskowska

Theme Shadows by Harly59,656 unikalne wizyty