Wygrywamy
Graliśmy z Orkiestrą, a w tym roku z nią wygrywamy. Nie możemy w tym roku przekazać WOŚP zysku ze sprzedaży w sklepiku, wielu rzeczy, jak się okazało, nie możemy… Jednak zawsze znajdziemy wyjście i jest szansa, ze zarazimy kilka osób naszym entuzjazmem, zwłaszcza kiedy zdobędziemy wsparcie Odpowiednich Osób. Mamy przyjemność ogłosić, że dziś rozpoczęły się…