Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Wiktoria Wilk uczennica z klasy I b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Najpiękniejsza bombka choinkowa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. aut. R. Kaczmarczyk
Wiktoria Wilk uczennica z klasy I b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Najpiękniejsza bombka choinkowa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. aut. R. Kaczmarczyk
Uczeń z klasy 1b Oliwier Czyżyk zajął II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa inspirowana dziełami mistrza Faberge. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. aut. R. Kaczmarczyk
Wraz z początkiem roku dotarły do naszej szkoły wyniki II Powiatowego Konkursu Logopedyczno–Plastycznego dla uczniów z zaburzeniami mowy Głosek zaklętych w rysunki czarodziejskie wizerunki organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr49.Dyplom wyróżnienia i nagrodę w tym konkursie zdobyła uczennica klasy 2b– Wiktoria Moczulska.Swoją pracą o Syrence Warszawskiej i odpowiednio zredagowanym tekstem do ćwiczeń logopedycznych sprawiła ,że z…
Beata Smakosz z klasy 8a otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie literackim Erudyta roku 2018/2019. Uczennica napisała rozprawkę na temat Co znaczy być patriotą w czasach współczesnych?. Praca Beaty została wydrukowana w świątecznym numerze gazetki „LOT ”, wydawanej przez II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta. Wymienione liceum było organizatorem konkursu. Opiekunem uczennicy była p. Ewa Duchnik – Dywan.
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczeń klasy 1a Franciszek Giec zdobył II miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Szopka Bożonarodzeniowa w kategorii klasy O-III organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Poczesnej. Cieszymy się ogromnie z tak zaszczytnego miejsca i życzymy dalszych sukcesów. aut. M. Górska
16 grudnia w Radomsku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w którym to turnieju uczeń klasy 1a Kuba Jagielski wraz ze swoją drużyną RKS Raków Częstochowa zdobył I miejsce w roczniku 2011. Cieszymy się ogromnie z sukcesu ucznia naszej szkoły i życzymy kolejnych osiągnięć. aut. M. Górska
Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 1b Wiktorii Wilk za zajęcie III miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Juliana Tuwima Lokomotywą w świat. Życzymy dalszych sukcesów. aut. R.Kaczmarczyk
Uczennice z klasy 1b: Patrycja Pytluk i Wiktoria Wilk zdobyły wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Szkolne przygody Słodziaków organizowanym przez sieć sklepów Biedronka oraz bibliotekę szkolną. Gratulujemy i życzymy sukcesów. aut. R. Kaczmarczyk
Sukces w Wojewódzkim Konkursie Moja Niepodległa. Mamy I i II miejsce!Uczniowie klasy 7b wzięli udział i zajęli dwa pierwsze miejsca w Wojewódzkim Konkursie „Moja Niepodległa” na wykonanie lapbooka pod tym samym tytułem. Uczniowie pracowali pod opieką p. Iwony Będkowskiej i p. Anny Roskosz. Celem konkursu było między innymi uczczenie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…
Uczniowie z kl. 1b : Maja Pokorniecka zajęła I miejsce, a Paweł Wizental III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Bezpieczna droga do szkoły. Gratulujemy i życzymy sukcesów. aut. R Kaczmarczyk
Uczniowie klasy 1b: Wiktoria Wilk zajęła II miejsce, a Szymon Małolepszy wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Jesień wokół nas. Gratulujemy. aut. Renata Kaczmarczyk
Gratulacje! Uczennica klasy 2b – Paulina Szymanek zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Bukiet Pani Jesieni aut. M. Łopacińska Według najnowszych informacji, mamy także laureata I miejsca w tym konkursie, a jest nim pierwszoklasista Wiktor Niedzielski z klasy 1b. Serdeczne gratulacje!
Ogłaszamy szkolny konkurs informatyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Regulamin i pozostałe niezbędne dokumenty do pobrania stąd.
Uczniowie klasy 2b zdobyli czołowe miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Polska – moja Ojczyzna. I miejsce zdobyła Nikola Kleć, III miejsce – Mikołaj Szein, wyróżnienie – Julia Bednarek. Gratulacje! aut. M. Łopacińska