Pierwsza pomoc- niezwykle ważna

Nauczycielki naszej szkoły, Małgorzata Mazur oraz Ewelina Mraz, wzięły udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy, realizowanym w ramach programu Ratujemy i Uczymy Ratować. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą jeszcze skuteczniej kształtować wśród uczniów postawy odpowiedzialności, bezpieczeństwa oraz gotowości do niesienia pomocy innym. Szkoła w ramach programu otrzymała nowe fantomy, oraz materiały edukacyjne dla uczniów klas I-III.