OGŁOSZENIE – TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW
Drodzy Uczniowie klas 4–8! W dniach 20.05–29.05 w naszej szkole odbędzie się „Tydzień Dobrych Uczynków” organizowany przez Samorząd Uczniowski.
Każda klasa otrzyma listę dobrych uczynków. Waszym zadaniem będzie wspólne podzielenie się zadaniami tak, aby każdy uczeń wykonał przynajmniej jedno z nich. Wykonane dobre uczynki należy udokumentować zdjęciem i przesłać na adres:
dobreuczynki@onet.pl W wiadomości należy wpisać: imię i nazwisko, klasę, nazwę zadania, numer załącznika. Przykład: Jan Kowalski, Klasa 6b„Pomoc w obowiązkach domowych” lub zadanie numer 1, Załącznik nr 1
Zdjęcia można przesyłać od 20.05 do 29.05 włącznie.
Klasa, która wyśle największą liczbę zdjęć i zrealizuje najwięcej dobrych uczynków, wygra pizzę na godzinę wychowawczą fundowaną przez Samorząd Uczniowski!
Dodatkowo od 18.05 do 22.05 w holu głównym szkoły będzie ustawiona specjalna skrzyneczka dobrych słów. Uczniowie klas 1-8, nauczyciele oraz pracownicy szkoły będą mogli wrzucać do niej karteczki z miłymi wiadomościami, podziękowaniami lub dobrym słowem dla kolegów, koleżanek, nauczycieli i pracowników szkoły, które później zawisną na Plakacie Dobrych Słów
Pamiętajcie – nawet małe dobro ma wielką moc. Powodzenia!
Samorząd Uczniowski
