Kolejne sukcesy naszych pierwszoklasistów!


Z dumą informujemy o osiągnięciach uczniów klasy 1a w Powiatowym Konkursie Szkolno-Przedszkolnym „ Nadaj odpadom drugie życie” (kategoria: klasy pierwsze) zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 im. ks. Stanisława Koniarskiego. Honorowy patronat nad konkursem objęło Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie.
Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom, zdobywając czołowe miejsca:
II miejsce – Kacper Ungierat
III miejsce – Blanka Jabłońska
Wyróżnienie – Piotr Szczykutowicz
Serdecznie gratulujemy młodym laureatom talentu. Cieszymy się, że Wasza praca została doceniona na szczeblu powiatowym. Życzymy dalszych sukcesów i niesłabnącej pasji! Brawo!

Tekst i zdjęcie-Z. Kamińska