Ósmoklasiści! Powodzenia!
Drodzy Ósmoklasiści! ![]()
Przed Wami ważne dni i pierwszy tak poważny egzamin. Życzymy Wam spokoju, jasnych myśli, wiary w swoje możliwości i pytań dokładnie z tego, co powtarzaliście . Powodzenia — trzymamy za Was mocno kciuki!