W naturę z kulturą- finał sprzątania świata
W dniach 19-21 września w całej Polsce odbył się 32 finał sprzątania świata pod hasłem: „W naturę z kulturą.” Jest to najważniejsze wydarzenie ekologiczne w kraju, którego celem jest nie tylko troska o czystość środowiska, ale także edukacja i budowanie proekologicznych postaw.
W ramach programu „Podejmuj przyjazne dla środowiska decyzje” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sprzątaniu świata. Klasa 7a na lekcji biologii i kl. 6b na lekcji edukacji zdrowotnej pod opieką p. Kacpra Kleczkowskiego i p. Katarzyny Sekundy-Majchrzak, wyposażeni w worki i rękawiczki ochronne posprzątali teren wokół naszej szkoły.
aut. K. Sekunda-Majchrzak



