Wakacje, znowu są wakacje !

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji !

KOCHANI UCZNIOWIE! 

Gratuluję Wam osiągnięć i wyników w nauce. Jestem z Was wszystkich bardzo dumna! dziękuję  szczególnie tym, którzy wytrwale i konsekwentnie zgłębiali wiedzę, poszerzali swoje umiejętności. Każde świadectwo otrzymane przez Was jest owocem Waszej całorocznej pracy. Gratuluję tytułów  wybitny Uczeń, Plastuś. Końcówka bieżącego roku szkolnego obfitowała w szczególne wyróżnienia- 3 powiatowy konkurs regionalny – Częstochowa moje miast, przyniósł nam puchar wywalczony przez Laureatów – Szymon Małolepszy, Maria Frej, Eryk Bober- pod opieką n-li p. M.Kurleto, A.Surlej, A. Kluźniak Buchaniec , kolejny etap- to gra miejska Moje Miasto Częstochowa, w której uczestniczyli Szymon Małolepszy, Maria Frej, Eryk Bober, Kuba Jagielski, Wiktor Ungierat. Miejski konkurs na Małe Formy Teatralne- Młodość bez uzależnień i przemocy- w spocie wystąpili Zuzia Chudy, Nikola Malińska, Nataniel Kasprzyk, Wojtek Małysko, Ewa Wosik, Emilia Woźniak, Kamil Grabara, Antek Dzionek-pod opieką p. M.Kaliszuk, I.Będkowskiej, K.Parzeniewskiej, A.Garbaciak. Laureaci wygrali nagrodę pieniężną o wartości 1000 zł.   

Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i Ci uczniowie o tym doskonale wiedzą. 

DRODZY NAUCZYCIELE – Dzięki Waszej  pracy, zrozumieniu i stworzonej przez was wspaniałej atmosferze   udało nam się przebrnąć przez kolejny rok szkolny i dzisiaj cieszyć się sukcesami naszych uczniów. Podziękowania kieruję do ustępującej pani wicedyrektor Justyny Bartosik  za pomoc w zarządzaniu szkołą. Wasze zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, zapał i poświęcenie w  wykonywaniu swoich  obowiązki, zasługuje na wyrazy   szacunku i uznania. 

SZANOWNI RODZICE! 

Słowa podziękowań kieruję do rodziców, którzy aktywnie angażowali się w życie Szkoły, reprezentując radę rodziców p. Ewelinie Bodzioch Duczkowskiej, p. Andżelice Dylewskiej, p. Małgorzacie Łydzbińskiej których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczna działalność szkoły. Wyrazy wdzięczności składam na ręce przedstawicieli rodziców wszystkich klas, którzy pracowali dla dobra całej społeczności uczniowskiej. Składam podziękowania pełne wdzięczności za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły za wspomaganie organizacji życia klasowego i szkolnego. Dziękuję za wielki dar serca, poświęcony czas, wkład pracy w tworzenie przestrzeni Szkoły  

„Dobrą rzeczą jest dawać gdy nas proszą, ale lepszą czynić tak, kiedy niczego od nas nie oczekują” 

 DZIĘKUJĘ PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI! nieocenionej pani sekretarce, pani intendentce, pracownikom obsługi – ich pracę doceniają wszyscy- dzieci, rodzice nauczyciele, ale przede wszystkim najbardziej …dyrektor szkoły!  Całej społeczności szkolnej życzę na czas wakacji samych słonecznych dni,  długo trwających szczęśliwych chwil – jednym słowem  UDANYCH WAKACJI!!! WRACAJCIE 2 WRZEŚNIA! 

Z wyrazami szacunku 

Beata Zemła