IX FESTIWAL TALENTÓW

11 czerwca 2024r. uczniowie naszej szkoły udowodnili, że mają talent. Młodzi artyści zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Dali wspaniały popis umiejętności wokalnych, gimnastycznych, rysunkowych, układania klocków LEGO i gry na gitarze. Dziś każdy uczestnik miał swoją chwilę sławy. Występy miały charakter konkursu. Powołane jury miało za zadanie wyłonić zwycięzców. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

I miejsce – Viacheslav Rybak – gra na gitarze i śpiew

II miejsce – Judyta Domańska, Natalia Owczarek, Nina Owczarek – śpiew

III miejsce – Yaryna Seichuk – śpiew

ex aequo III miejsce – Dagmara Rełkowska – śpiew

wyróżnienie – Urszula Ociepa, śpiew

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Turniej Talentów zorganizowały p. Ewa Duchnik – Dywan oraz p. Magdalena Matczak