|

Lekcja Nieśmiecenia – finiszujemy!

W tym tygodniu, dokładnie 5. czerwca przypada Dzień Ochrony Środowiska. U nas, jak to w ekologicznej szkole, rozrósł się w Bardzo Długi Projekt dla Ochrony Środowiska. Wszystko za sprawą programu Lekcja Nieśmiecenia.
Od Dnia Ziemi na zajęciach pojawiała się tematyka proekologiczna, o czym już pisaliśmy.
Teraz nadszedł czas na sprawdzian umiejętności sortowania odpadów. Podsumowanie odbyło się w formie konkursu międzyklasowego. Wszystko po to, by stacje do sortowania odpadów na terenie szkoły były odpowiednio wykorzystywane. Dla zwycięskiej klasy nagrodę sponsoruje Spółdzielnia Uczniowska PTAKU. Już wkrótce podsumowanie projektu!

SU PTAKU

Wyniki międzyklasowego konkursu
w kategorii klas 4-5 wygrywa klasa 4b z wynikiem 100%
w kategorii klas 6-7 najlepsza była drużyna z klasy 6a, która uzyskała 100% punktów.
Gratulacje!