Bajkowe spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej

21 maja uczniowie przynależący do Koła Teatralnego uczestniczyli w XIV Bajkowych Spotkaniach w ramach społecznej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Dzień stał się dla uczniów wyjątkowy. Poza spotkaniem z bajką, mieli przyjemność poznać Panią Sylwię Oksiutę-Warmus, wspaniałą aktorkę teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, arteterapeutkę i logopedkę. Wysłuchaliśmy treści trzech literackich tekstów przedstawionych w wyśmienitym, teatralnym stylu. Czytanie było przeplatane zabawami ruchowymi oraz ćwiczeniami teatralno-logopedycznymi, nie było czasu na nudę. W trakcie spotkania były również pytania, zdjęcia i autografy.  Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu organizatorom: Publicznej Bibliotece Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie oraz p. Annie Hiller.

aut.M.Mazur