Dzień Ziemi przerodził się w szkole w „TYdzień Ziemi” i… trwa nadal. Upływa pod hasłem „Chwila z lekcji poświęcona Ziemi, zysk na lata”. Profity ze zdobytej wiedzy będzie mogła czerpać cała społeczność szkoły także poza jej murami. (we wpisie ukrywa się fotogaleria co zaznaczamy na obrazku)

Na :chemii, języku polskim, WOSie i :innych przedmiotach zespoły klas siódmych i ósmej rozwiązywały problemy z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska. Przez kolejne tygodnie także klasy 4-6 będą stawać wobec zagadek, rebusów w :kartach pracy opracowanych dla :projektu „Lekcja Nieśmiecenia”. Nie zabrakło również propozycji dla klas 1-3. Galeria zdjęć jest w ciągłej rozbudowie. Pod koniec maja odbędzie się konkurs międzyklasowy sprawdzający najbardziej podstawową i niezbędną umiejętność – biegłość w selekcji odpadów. Do rywalizacji klasy już dziś serdecznie zapraszamy.

Spółdzielnia Uczniowska PTAKU

Skip to content