Aktywna Wiosna rozpoczęta!

Z dniem 11 kwietnia rozpoczęliśmy w naszej szkole II edycję Aktywnej Wiosny, której celem jest promowanie aktywności fizycznej i zachęcanie do ograniczenia korzystania z transportu samochodowego.  Akcja rozpoczyna się w ramach Programu Upowszechniającego Zasady Profilaktyki Zdrowotnej Wśród Dzieci i Młodzieży w szkołach i placówkach prowadzonych przez miasto Częstochowa, koordynatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowa  i Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie. Zbieramy punkty za dojazd do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach, wrotkach ,a także na zasadzie nordic walking.
Pani Agnieszka Garbaciak, jako szkolny koordynator akcji,uczestniczyła również w spotkaniu  z koordynatorem  panią Małgorzatą Krakowską zastępcą Dyrektora Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie.

Zachęcamy tych jeszcze niezdecydowanych, do dołączenia !!!!
BĄDŹ AKTYWNY NA WIOSNĘ !

aut.A.Garbaciak

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content