Wielkanoc z Siostrą Mileną

Urząd Miasta Częstochowy we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza, Zespołem Szkół Technicznych,  Zespołem Szkół Gastronomicznych, Zespołem Szkół Samochodowych i Zespołem Szkół im. J. Kochanowskiego po raz kolejny zaprosił uczniów szkół i przedszkoli częstochowskich do udziału w akcji „Wielkanoc z Siostrą Mileną”. Tegoroczna akcja polegała na przygotowaniu palmy wielkanocnej z elementów naturalnych. Nasza przepiękna palemka powstała pod czujnym okiem nauczycielki plastyki- p. Julii Bereszki. Podziękowania za udział odebraliśmy z rąk Pana Naczelnika Rafała Piotrowskiego, księdza biskupa Andrzeja Przybylskiego oraz Siostry Mileny.