Akcja profilaktyczna – STOP FONOHOLIZMOWI !!!

W ramach programu „Stop przemocy – więcej Mocy” prowadziliśmy w naszej szkole działania profilaktyczne związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klas 4a i 6a brali udział w nagraniu filmiku na temat skutków nadużywania telefonów komórkowych. Natomiast uczniowie kl. 5a brali udział w warsztatach rozpoczynających cykl spotkań na temat uzależnienia od technologii i Internetu oraz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W szkole tradycyjnie zaprezentowano plakaty tematyczne oraz gazetkę związane z tematyką podejmowanych działań. W działania włączyła się pedagog specjalna p. D. Bielawska.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku nt. skutków nadużywania telefonów:

STOP FONOHOLIZMOWI !

Autorki programu: K. Krzypkowska, M. Kurleto