Akcja charytatywna „Podarunek na Dzień Kobiet”

W dniu 7 marca 2023r. p. Marzena Łopacińska przekazała dla Domu Samotnych Kobiet w Częstochowie podarunki zebrane przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Kobiet. Pensjonariuszki otrzymały czekolady, herbaty i piękne laurki wykonane przez uczniów klasy 3a, należących do Szkolnego Koła Caritas. Do naszej akcji bardzo aktywnie włączyli się następujący uczniowie: Dominika Chłąd- 8d, Nikola Kasprzyk-6b, Oliwier Kasprzyk-3a, Franciszek Czaja-8d, Alan Majeranek-8c, Konrad Karczewski-8d, Mikołaj Kaczmarzyk-8b,Hubert Kukuła-8cDagmara Rełkowska-3a, Weronika Mielczarek-6b, Natalia Chłąd-6b, Antoni Cichecki-3a, Oliwia Cichecka-8c, Krystian Gadomski-8b, Julian Dylewski-3a, Hanna Mielczarek-3a, Milena Klimas-3a, Wojciech Duczkowski-8d, Kornelia Wierzchowska- 3a, Pola Duczkowska-3a, Nikola Wierzchowska-1a.Wszystkim serdecznie dziękujemy za wielkie serce! Nasza szkolna akcja przyniosła wiele wzruszeń i radości w Domu Samotnych Kobiet.

aut.M.Łopacińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content