Laurkowy konkurs

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na najpiękniejszą laurkę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1-3 mogli wykorzystać swoje zdolności plastyczne oraz wyobraźnię, by uczcić te ważne dni w roku. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Oto lista zwycięzców: I. Miejsce – Kornelia Wierzchowska, klasa 3a II. Miejsce – Nikodem Kurasiński, klasa 1a III. Miejsce – Maja Kucharek, klasa 2b; wyróżnienie- Oliwia Będkowska – klasa 1a. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia!!

aut. opiekunowie SU