W oczekiwaniu Boże Narodzenie

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też w polską tradycję są wpisane jasełka. W naszej szkole tegoroczne jasełka zostały przygotowane przez uczniów klas młodszych pod opieką wychowawców pani Marzeny Łopacińskiej, Anety Kluźniak Buchaniec, Małgorzaty Górskiej, Emilii Ciosek Szczęsnej, Doroty Salwy, Magdaleny Iwińskiej oraz katechetów pani Joanny Ginalskiej i p. Bartłomieja Olszewskiego. Cudowną historię narodzin Jezusa dzieci przedstawiły w niezwykłej scenerii i oryginalnych kostiumach. To właśnie dzięki pomysłowości rodziców do „Betlejem” przybyli w pięknych strojach Józef i Maryja, królowie, aniołki, pastuszkowie i dzieci. Przedstawienie przeplatane kolędami, pastorałkami w wykonaniu uczniów dostarczyło wielu emocji. Jasełka były dużym przeżyciem dla młodych wykonawców oraz zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie dyrektor szkoły podziękowała dzieciom i opiekunom za przygotowanie pięknych jasełek.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content