Szkolny konkurs plastyczny- wyniki

W naszej szkole zostal zakończony Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne kompozycje”. Cieszył się dużym zainteresowaniem, bo wzięło w nim udział 12 szkól. W SP 33 wielu uczniów otrzymało tytuł laureata konkursu. Nasi zwycięzcy, to: Filip Kostevych-klasa 1a-II miejsce, Nikola Wierzchowska-klasa 1a-III miejsce, Franciszek Mazur-klasa 2a-Imiejsce, Hanna Wosik-klasa 2b-I miejsce, Alicja Kos-klasa 2b-II miejsce, Katarzyna Kukulska-klasa 2a-III miejsce, Michal Góra-klasa 3a-I miejsce, Antoni Cichecki-klasa 3a-II miejsce, Kornelia Wierzchowska-klasa 3a-II miejsce, Marcel Leonard-klasa 3b-II miejsce, Polina Dovzhenko-klasa 3b-III miejsce. Gratulacje!

aut.M.Łopacińska