Klucza do bram jutra trzeba szukać w przeszłości

W dniu 9 listopada 2022 wspólnie, dwukrotnie celebrowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości z zaproszonymi gośćmi: w szkole i w kaplicy kościoła pw. Matki Boskiej Zwycięskiej. Swoim pięknym występem młodzi artyści z wielkim wyczuciem i entuzjazmem słowami poetów, pieśniami patriotycznymi w wykonaniu chóru i solistów opowiedzieli historię Niepodległej wyrażając wdzięczność za wywalczoną wolność. Składamy gorące podziękowania wspaniałym uczniom klas 1-8, za patriotyczne świadectwo uczestnictwa w spotkaniu, rodzicom za wychowanie patriotyczne, a nauczycielom: p. Annie Roskosz, p. Joannie Wojtysiak, p. Agnieszce Garbaciak, p. Kamili Pyrkosz, p. Jarosławowi Garbaciak za przepiękny scenariusz, wspaniałą scenografię, oprawę muzyczną oraz zaangażowanie i włożoną pracę w organizację tak wzniosłej uroczystości. Podniosłości wydarzeniu dodała obecność  p. Anity Imiołek Zastępcy Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie i księdza proboszcza Zdzisława Wójcika.